Тіло має заряд - 48нКл. Скільки надлишкових електронів має тіло і як змінилася маса????


Ответы на вопрос

Отвечает Давыд Кирилл.
Заряд тела q = -48 нКл= - 48*10⁻⁹ Кл
Заряд электрона e = -1,6*10⁻¹⁹ Кл

Число электронов:
n = q/e = 48*10⁻⁹ / 1,6*10⁻¹⁹ = 3*10¹¹ 

Масса тела практически не изменится, поскольку масса электрона очень мала.