М'яч масою 200 г летить зі швидкістю 5м/с. Визначте імпульс м'яча. Як зміниться імпуль м'яча, якщо

маса його буде у 3 рази більшою, а швидкість у 2 рази меншою

Ответы на вопрос

Отвечает Скурихин Никита.

Ответ:

Объяснение:

m_{1} = 200 г = 0.2 кг

v_{2} = 5 м/с

m_{2}=3m_{1} = 3*0.2 = 0.6кг

m_{2}=v_{1}/2 = 5/2 = 2.5 м/с

p_{1}=m_{1} v_{1} = 0.2*5 = 1 кг*м/с

p_{2}=m_{2} v_{2} = 0.6*2.5 = 1.5 кг*м/с

\frac{ p_{2}}{ p_{1}} = \frac{1.5}{1} = =1.5.

После изменения массы и скорость мяча по заданным условиям, его импульс увеличится в полтора (1.5) раза.