визначте кількість теплоти яка потрібна для плавлення льоду масою 1.5 кг взятого при температурі

-10 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Судейко Виолетта.
Q=c*m*ΔT+л*m=m*(4200 Дж/кг С град*10 С град+335000 Дж/кг)= 565500 Дж