На тіло занурене у морську воду діє виштовхувальна сила 0,35KH. Обчислень об'єм зануреного тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Шпаков Никита.
Дано:
Fв=0,35 кН
р=1030 кг/м³
Знайти: V-?
F=pgV;
V=F / pg=350 / 1030×10=3,3 м³.
0,35 кН=350 Н.