Вага води у пляшці, що стоїть на столі, дорівнює 21 Н. Який об'ЄС рідини у пляшці. Маса порожньої

пляшки 100 грам

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Матвей.

m₁ - маса пляшки з водою; m₂ = 0,1 кг - маса порожньої пляшки; ρ = 1000 кг/м³ - густина води.

V =(m₁ - m₂)/ρ = (P/g - m₂)/ρ = (21/10 - 0,1)/1000 = (2,1 - 0,1)/1000 = 2/1000 =

= 0,002 м³ = 2 л.

Відповідь: 2 л.