Кінетична енергія α частинки дорівнює 500МеВ. Частинка рухається в однорідному магнітному полі по

колу радіусом 80см. Визначити магнітну індукцію поля

Ответы на вопрос

Отвечает Коденева Анастасия.

Ответ:

Объяснение:m*V^2/R=q*B*V   B=m*V/q*R    V=sqrt(2*W/m)=sqrt(2*500*1,6*10^-19/1,67*10^-27)=31*10^4 м/с   B=1,67*10^-27*31*10^4/3,2*10^-19*0,8=2*10^-3 Тл