На тіло діють дві сили 12Н і 5Н. Знайти їх рівнодійну, якщо вони направлені:1) в одну сторону, 2)

в протилежні сторони, 3) перпендикулярно

Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Надя.

1)12-5=7Н F=7H

2)12+5=17Н F=17H

3)144+25=169 F=13H