З якою частотою обертання матеріальна точка, якщо кутова швидкість її обертання становить 31,4

рад/с?  

Ответы на вопрос

Отвечает Кругликов Максик.
Кутова швидкість  w = 31,4 рад/с
частота v = w /2п  = 
31,4 / 2*3.14 = 5 c-1