Яка питома теплота плавлення речовини масою 0.2кг якщо для перетворення із твердого в рідкий стан

за температури плавлення їй необхідно надати 11600 кДж теплоти?

Ответы на вопрос

Отвечает Ивашин Серёжа.
Дано 
m=0.2кг
Q=11600 Дж
розв
λ=q/m (в стовпчик)
λ=11600/0.2=58000ДЖ
В 58 КДж