Із рушниці масою 4 кг вилітає куля масою 10 г з швидкістю 700 м/с. На яку висоту піднімається

рушниця після пострілу, якщо вона підвішена горизонтально на нитках?

Ответы на вопрос

Отвечает Барок Божена.

По зак сохр импульса Mv=mu

v=mu/M=0,01•700/4=1,75 м/с

По закону сохр энерг mgh=mv²/2

gh=v²/2.    h=v²/2g=1,75²/20=0,15 м=15 см