Теплохід проходить за 15 годин проти течії річки таку відстань, яку він може пройти за 13 год. за

течією. Знайти швидкість течії річки, якщо власна швидкість теплохода 70 км/год.

Ответы на вопрос

Отвечает Носарева Анастасия.

Х - швидкість течії річки

15*(70-Х)=13*(70+Х)

1050-15Х=910+13Х

1050-910=13Х+15Х

140=28Х

Х=5 - швидкість течії річки