До свята весни третьокласники принесли до школи білі і жовті нарциси.49 білих нарцисів розклали у 7

букетів порівну. У кожному букеті з жовтих нарцисів було на 2 квітки більше. Скільки вийшло букетів із 45 жовтих нарцисів?

Ответы на вопрос

Отвечает Ибрагимова Матанат.
49/7=7 квіток  білих нарцисів
5-2=5 квіток жовтих нарцисів у букеті 
45/5=9 букетів жовтих нарцисів