Столяр зробив 6 рам за 2 дні , виготовляючи щодня однакову кількість рам. За третій день він зробив

на одну раму більше , ніж за попередній день . Скільки рам зробив столяр за третій день.

Ответы на вопрос

Отвечает Горбунов Максим.
1.6:2=3(р.)-робив першого та другого дня;
2.3+1=4(р.) -зробив третього дня.
відповідь: 4 рами