З одного куща смородини зібрали 18 кг ягід,а з другого-12кг.усі ягоди розклали в ящики,по 6кг у

кожний.скільки ящиків потрібно для цього.

Ответы на вопрос

Отвечает Неверовский Артём.
18+12=30 кг всего собрали
30:6=5 ящиков
Отвечает Ковалев Роман.
18+12=30кг
30/6=5 ящиків