знайти площу поверхні паралелепіпеда (суму площ усіх його граней), якщо його виміри 5см, 2см і 3 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Дзусова Эльвира.

У параллелипида 6 граней
(5*2) *4 + (2*3)*2=40+12=52 см^{2}