Електролампи виготовляють на трьох заводах. Перший завод виготовляє 45% загальної кількості

електроламп, другий - 40%, третій - 15%. Перший завод випускає 70% стандартних ламп, другий - 80%, третій - 81%. У магазин поступає продукція з усіх трьох заводів. Куплена в магазині лампа виявилась стандартною. Яка ймовірність того, що вона виготовена третім заводом?

Ответы на вопрос

Отвечает Sattorova Raisa.
Формула Байеса.

P= \frac{0,15\cdot 0,81}{0,45\cdot 0,7+0,4\cdot 0,8+0,15\cdot 0,81}= \frac{0,1215}{0,7565} \approx 0,1606
Отвечает Шершнев Данил.
Всего ламп 100
первый 45, втор 40, трет 15
станд ламп перв = 45/100*70=31,5
станд ламп втор = 40/100*80=32
станд лапм трет = 15/100*81=12,15
Всего 31,5+32+12,15=75,65
Вероятность 75,65/100 = 0,7565