На двох кущах сиділо 10снігурів, коли на перший кущ прилетіло ще 4 птахи а на другий ще 2, то на

обох кущах снігурів стало порівну. Скільки снігурів було на кожному кущі спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Тимерзянова Александра.
10+4+2=16 снігурів - стало 
16:2=8 снігурів - стало на кожному кущі
8-4=4 снігурі - сиділо на 1 кущі спочатку
8-2=6 снігурів - сиділо на 2 кущі спочатку