в овочесховищі було 39 т 600 кг картоплі першого дня з овочесховища вмвезли девять сотих цієї

кількості другого дня один девятих скільки кілограмів картоплі вивезли другого дня

Ответы на вопрос

Отвечает Гизова Анастасия.

1)39600:100*9=3т564кг-вывезли в первый день.

2)39600-3564=36т036кг-осталось на складе.

2)36036:9*1=4т004кг-вывезли во второй день.