сад біля сільськоі школи займає 1/4 га землі,город - 1/2 га,а шкільні будівлі - 1/8 га. яку

площуземлв займає школа разом із садом і городом?

Ответы на вопрос

Отвечает Бондаренко Леана.
1/4+1/2+1/8=2/8+4/8+1/8=7/8(га)=0,875(га)