за 3 дні у магазин завезли 958 кг овочів.За перших два дні привезли 622кг,а за другий і третій

521кг.Скільки овочів привезли другого дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрухин Андрей.

1)958-521=437(кг)-за перший день;

2)958-622=336(кг)-за третій день;

3)521-336=185(кг)

Відповідь:  другого дня привезли 185кг овочів.