Хлопчик зібрав у коробку жуків і павуків всього 7 штук.якщо полічити число всіх ніг то дістанемо

50.скільки у коробці жуків і скільки павуків

Ответы на вопрос

Отвечает Запоточна Дарья.
X+y=7
6x+8y=50
y=7-x
6x+8*(7-x)=50
6x+56-8x=50
6x-8x=50-56
-2x=-6
x=-6/(-2)
x=3 жука
у=7-3=4 паука