Одна сторона прямокутника дорівнює 18 см,а сусідня сторона в 4 рази більша за неі.Знайдіть площу

прямокутника! Помогите плиз!

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонов Олег.
1)18*4=72 (см)-соседняя сторона
2) 18*72= 1296(см2) -площадь
Отвечает Айдарбай Ермахан.
Одна сторона 18 см Друга сторона 4•18=72 см Площа 18•72=1296 см^2