Склади і розвяжи дві задачі Було? Відрізали-14м Залишилося-36м Було-30м відрізали-? Залишилося-12м


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

 1. x-14=36

x=14+36=50 м было

2. 30-x=12

x=30-12=18м