Знайдіть 2 числа , кожне х яких більше за -6,13,але менше від - 5,13( Цифри дробами)


Ответы на вопрос

Отвечает Черников Ваня.
-6/13 < x < -5/13
---------------------------
-6/13 = -18/39 - доп.множ. 3
-5/13 = -15/39 - доп.множ. 3
-18/39 < -17/39 < -16/39 < -15/39
Вiдповiдь: числа (-17/39) и (-16/39).