Дукенде уш кунде 1400кг коконис сатылды. Екинши кунге караганда биринши куны 170кг коконис артык

сатылды ал ушинши куни 120кг кем сатылды.Екинши куни неше килограмм коконис сатылды теҢдеу аркылы шеш

Ответы на вопрос

Отвечает Хорошева Алёна.
(x+170)+x+(x-120)=1400
3x+50=1400
3x=1400-50
x=1350÷3
x=450