Від причалу одночасно в протилежних напрямках вирушили катер і моторний човен. швидкість руху

катера становить 45 км/год, а човна - 56 км/год. яка відстань буде між ними через 3 год після початку руху?

Ответы на вопрос

Отвечает Бурцев Слава.
1)45•3=135(км)-проплив катер за 3 год;
2)56•3=168(км)-проплив моторний катер за 3 год;
3)135+168=303(км)
або
(45•3)+(56•3)=303(км)
Відповідь: 303 км - відстань між катером і моторним катером після 3 год