Розкладіть на множники способом групування 10ab - 2a + 5b2 - b​


Ответы на вопрос

Отвечает Іванів Макс.

Відповідь:

10ab-2a+5b2-b=(10ab-2a)+(5b2-b)=2a(5b-1)+b(5b-1)=(5b-1)(2a+b)

Покрокове пояснення:

Отвечает Додосьян Игорь.
Розкладемо вираз на множники способом групування:

```
10ab - 2a + 5b2 - b = (10ab - b) + (-2a + 5b2)
```

Тепер знайдемо спільний множник для кожного з доданків:

```
(10ab - b) + (-2a + 5b2) = ab(10 - 1) + b(10 - 2)
```

Отже, вираз можна розкласти на такі множники:

```
ab(9) + b(8) = 9ab + 8b
```

Відповідь: 9ab + 8b

@studyworkss - Тг канал. Приєднуйся, тут тобі допоможуть вирішити всі завдання які буде потрібно