Знайдіть площу прямокутника якщо його довжина дорівнює 2 5/6 м. а ширина- на 2 1/3 м менша​


Ответы на вопрос

Отвечает Суржан Артур.

Довжина прямокутника дорівнює 2 5/6 м, а ширина менша на 2 1/3 м. Давайте знайдемо ширину:

Ширина = Довжина - 2 1/3 м

Ширина = 2 5/6 м - 2 1/3 м

Спростимо вираз, перетворивши дроби на спільну основу:

Ширина = (12/6 - 5/3) м

Ширина = (10/6) м

Ширина = 5/3 м

Тепер ми знаємо довжину і ширину прямокутника:

Довжина = 2 5/6 м

Ширина = 5/3 м

Площа = Довжина * Ширина

Площа = (2 5/6 м) * (5/3 м)

Площа = (17/6 м) * (5/3 м)= (85/18) м²

Отвечает Пак Макосья.

Ответ:

1 5/12 м²

Пошаговое объяснение:

1)2 5/6 - 2 1/3 = 1/2(м)

2)2 5/6 × 1/2 = 1 5/12 м²