Скільки буде 2/6-3/7???


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Ева.

Ответ:

Для того, щоб відняти дроби з різними знаменниками, потрібно зробити однакові знаменники та відняти.

1) Ми скорочуємо дріб 2/6 на 2, отримали 1/3

2) Підбираємо найменший спільний знаменник, це 21.

21/3=7, множимо дроб 1/3 на 7.

21/7=3, множимо дроб 3/7 на 3.

Отримали дроби 7/21, 9/21.

Тепер ми можемо відняти дроби.

7-9/21=-2/21

Це й є шуканою відповіддю