( ПОМОГИТЕ ПЖ Я ДАВАТЬ 50 БАЛОВ) ЗАПИСАТИ: % ЗВИЧАЙНИМ ДРОБОМ 1,5 %, 4 1/6 %, 13 7/3 %.


Ответы на вопрос

Отвечает Звегинцева Екатерина.

Пошаговое объяснение:

1,5% = 1 5/10 : 100 = 15/10 * 1/100 = 15/1000 = 3/200

4 1/6% = 4 1/6 : 100 = 25/6 * 1/100 = 1/6 * 1/4 = 1/24

13 3/7% = 13 3/7 : 100 = 94/7 * 1/100 = 47/7 * 1/50 = 47/350

Отвечает Рябошапка Руслан.

Ответ:

Звичайні дроби відсотків можна перетворити на десятковий вигляд, поділивши чисельник на знаменник і додавши відсоткову роздільну крапку:

1. 1,5% = 0,015 (1 поділити на 100)

2. 4 1/6% = 4,1666...% = 0,041666... (4 + 1/6 поділити на 100)

3. 13 7/3% = 13,2333...% = 0,132333... (13 + 7/3 поділити на 100)

Пошаговое объяснение:

Звісно, ось пошагове пояснення перетворення звичайних дробів відсотків на десятковий вигляд:

1. **1,5%**: Почнемо з 1,5%. Для перетворення на десятковий вигляд поділімо чисельник (1) на знаменник (100), бо відсоток означає "одна сота" або "1/100". Отже, 1 / 100 = 0,01. Тепер ми отримали десятковий вигляд: 1,5% = 0,01 * 1,5 = 0,015.

2. **4 1/6%**: Тепер розглянемо 4 1/6%. Спочатку перетворимо змішаний дріб на неправильний дріб. 4 це ціла частина, а 1/6 - дробова частина. Перетворимо 4 на дробову форму, помноживши на 6 (знаменник дробу): 4 * 6 = 24. Тепер маємо 24/6 + 1/6 = 25/6%. Далі, поділимо чисельник (25) на знаменник (6), щоб перетворити на десятковий вигляд: 25 / 6 ≈ 4,1666...%. Тепер ми отримали десятковий вигляд: 4 1/6% ≈ 4,1666...%.

3. **13 7/3%**: Наостанок розглянемо 13 7/3%. Знову, спочатку перетворимо змішаний дріб на неправильний дріб. 13 це ціла частина, а 7/3 - дробова частина. Перетворимо 13 на дробову форму, помноживши на 3 (знаменник дробу): 13 * 3 = 39. Тепер маємо 39/3 + 7/3 = 46/3%. Далі, поділимо чисельник (46) на знаменник (3), щоб перетворити на десятковий вигляд: 46 / 3 ≈ 15,333...%. Тепер ми отримали десятковий вигляд: 13 7/3% ≈ 15,333...%.