3 задачи-30 баллов! Только ответ можно по украински? 1. Басейн заповнюється (повністю) водою за 9

год. Яка частина бассейну наповниться за: 1 год; 2 год; 5 год? Написати звичайним дробом.2.У класі 34 учні, з них 15-дівчата. Яку частину учнів класу становлять дівчата? Написати звичайним дробом.3. 12 клітин-1 км. Скільки клітинок в 1/3 км;5/6 км; 3/4 км?Простите забыл поставить баллы

Ответы на вопрос

Отвечает Buciuscan Presario.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

№1

1 год - 1/9

2 год - 2/9

5 год - 5/9

№2

15/34

№3

12*1/3=12*1:3=4 клітини

12*5/6=12*5:6=10 клітин

12*3/4=12*3:4=9 клітин

Отвечает Дяденчук Діма.

1.

1 час = 1/9

2 часа = 2/9

5 часов = 5/9

2.

15/34

3.

12 * 1/3 = 4 клетки

12 *5/6 = 60/6 = 10 клеток

12 * 3/4 = 36/4 = 9 клеток