Срочно нужен ответ по математике. Я їду в поїзді, який їде із швидкістю 40км/год. , і бачу, як

протягом 3с мимо мого вікна в протилежному напрямі проходить інший поїзд завдовжки 75м. З якою швидкістю йшов зустрічний поїзд?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

50,04 км/год

Покрокове пояснення:

1)40000:3600=11,1м/С - швидкість потягу за секунду

2)11,1*3=33,3м-подолав твій потяг за 3 секунди

3)75-33,3=41,7м-подолав інший потяг за 3 секунди

4)41,7:3=13,9м/С-швидкість іншого потягу в секунду

5)13,9*3600=50040м- за годину

6)50040:1000=50,04 км/год