Знайти різницю 1/5 і 1/15


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Лера.

Ответ:

2/15

Пошаговое объяснение:

Щоби вiдняти дроби, зводимо до спiльного знаменника та вiднiмаемо чисельники:

1/5-1/15 = 3/15 - 1/15 = 2/15