Знайти і записати відповіді: - Суму чисел 30 і 15; - Добуток чисел 5 і 7; - Частку чисел 36 і 6;

- Перший множник 6, другий – 8. Знайти добуток; - Зменшуване 25, від’ємник – 20, знайти різницю; - Перший доданок 55, другий – 20. Знайти суму; - Різницю чисел 48 і 18; - Ділене 24, дільник – 6. Знайти частку.

Ответы на вопрос

Отвечает Musatovs Deniss.

Ответ:

30+15=45

5×7=35

36÷6=6

6×8=48

25-20=5

55+20=75

48-18=30

24÷6=4