Решите уравнение 1) 2,6 +x= 15; 2) 25,5 x= 12,5; 3) 2 (x-2,4)= 7,2; 4) 26 (15 + x) = 1,3.умрляю

помогите училка злая даст по жопе(​

Ответы на вопрос

Отвечает Ярая Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2,6 + x = 15

Спочатку віднімемо 2,6 від обох боків рівняння:

x = 15 - 2,6

x = 12,4

Отже, x = 12,4.

25,5x = 12,5

Розділімо обидва боки на 25,5:

x = 12,5 / 25,5

x = 5/10

x = 1/2

Отже, x = 1/2.

2(x - 2,4) = 7,2

Розпочнемо з розкриття дужок:

2x - 4,8 = 7,2

Тепер додамо 4,8 до обох боків рівняння:

2x = 7,2 + 4,8

2x = 12

Розділимо обидва боки на 2:

x = 12 / 2

x = 6

Отже, x = 6.

26(15 + x) = 1,3

Розпочнемо з розкриття дужок:

390 + 26x = 1,3

Віднімемо 390 від обох боків рівняння:

26x = 1,3 - 390

26x = -388,7

Розділимо обидва боки на 26:

x = -388,7 / 26

x = -14,95

Отже, x = -14,95.