Скільки буде -7х+3=30-2х але перед тим як мені писати відповідь передивіться чи правильно ви

списали рівняння​

Ответы на вопрос

Отвечает Линевич Евгений.

Ответ:

x = -5,4

Пошаговое объяснение:

-7х + 3=30 - 2х

-7x + 2x = 30 - 3

-5x = 27

5x = -27

x = \frac{-27}{5}

x = -5\frac{2}{5}

Отвечает Колотовкин Арсений.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

-7x+3=30-2x

-7x+2x=30-3

-5x=27

x=27/(-5)

x=-5,4