Периметр трикутника ABC дорівнює 18/25 см.Сторона AB дорівнює 11/50 см,а сторона BC коротша,ніж

сторона AB на 1/50 см,Знайдіть довжину сторони AC. За неправильний ответ пожалуюсь!​

Ответы на вопрос

Отвечает Нигаматьянов Арсель.

Ответ:Сторона ВС

11/50-1/50=10/50

Узнаём сторону АС

18/25-(11/50+10/50)=

36/50-21/50=15/50

Проверка

15/50+11/50+10/50=36/50=18/25

Пошаговое объяснение: