середнє арифметичне 3 чисел = 3 5/10 і збігається з одним з чисел 2 число = 2 3/10. Знайдіть 3

число срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Коркин Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 число - х

2 число - 2 3/10

1 число - 3 5/10

х + 2 3/10 + 3 5/10 = 3 5/10 * 3

х + 5 8/10 = 35/10 * 3

х + 58/10 = 105/10

х = 105/10 - 58/10

х = 47/10

х = 4 7/10

Третье число : 4 7/10

Проверка:

(4 7/10 + 2 3/10 + 3 5/10) : 3 = 9 15/10 : 3 =

10 5/10 : 3 = 105/10 * 1/3 = 105/30 = 3 15/30 = 3 5/10