У двох цехах заводу працює 420 робітників. Скільки робітників працює у першому цеху, якщо у

другому цеху працює у 3 рази більше робітників?

Ответы на вопрос

Отвечает Лин Денис.

1 цех - х роб.,

2 цех - 3х роб.,

х + 3х = 420,

4х = 420,

х = 420 : 4,

х = 105 (роб.) - в 1 цеху,

3х = 4*105 = 315 (роб.) - працюють в 2 цеху