6 клас «Розв’язування рівнянь і задач за допомогою рівнянь». 1. Розв’яжіть рівняння : а) 3х + 4 =

5х – 7; б) – 7,1х – 2,8 = - 6,6 – 9х. 2. Задача 1. Дріт завдовжки 28,8 м розрізали на дві частини так, що перша частина довша на 7,2 м від другої. Знайти довжину кожної частини дроту. 3. Розв’яжіть рівняння : = 15; б) (х + 3)(3х – 7) = 0. 4. Задача 2. В одному ящику в 4 рази більше яблук, ніж у другому. Скільки кілограмів яблук у другому ящику , якщо їх у ньому на 18 кг менше, ніж у першому? 5. Задача 3. У трьох цехах працює 271 робітник. У другому цеху робітників у 5 разів більше, ніж у першому, а у третьому – на 19 робітників більше, ніж у першому. Скільки робітників працює у кожному цеху? 6. Задача4 . На фермі 1200 кроликів і курчат. У них разом 3800 ніжок. Скільки кроликів і скільки курчат на фермі?

Ответы на вопрос

Отвечает Климчук Дарья.
1.
А
3x-5x=-7-4
-2x=-11
X=5.5
Б
-7.1x+9x=-6.6+2.8
1.9x=-3.8
X=-2

2.
Одна частина Х
Інша Х+7.2
x+x+7.2=28.8
2x=28.8-7.2
2x=21.6
X= 10.8
Одна сторона 10.8м інша 18м

4
Один ящик х второй 4х
х+18=4х
4х-х=18
3х=18
Х=3

5
1 цех х
2 цех 5х
3 цех 19+х
Х+5х+19+х=271
7х=271-19
7х=252
Х=36
1 цех 36 чел
2 цех 180 чел
3 цех 55 чел