З 200 кг картоплі отримують 36 кг крохмалю.Скільки кг крохмалю отримують із 750 кг картоплі?

Скільки кг картоплі потрібно, щоб отримати 45 кг крохмалю? варіанти відповідей 125 кг картоплі; 150 кг крохмалю 135 кг крохмалю; 250 кг картоплі 135 кг картоплі; 150 кг крохмалю 125 кг картоплі; 250 кг крохмалю;

Ответы на вопрос

Отвечает Миронов Саша.

Ответ: 135 кг крохмалю; 250 кг картоплі

Пошаговое объяснение:

36/200= 0,18 кг ( с одного кг картошки 0.18 кг крахмала)

750 Х 0.18= 135 кг (с 750 кг картошки получиться 135 кг крахмала)

45 / 0.18 = 250 кг  ( для 45 кг крахмала нужно 250 кг картошки )

Отвечает Махрова Ксения.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Составим пропорцию:

200/750 = 36/х

х = 750*36 / 200

х = 27000/ 200

х = 135

Ответ: 135 кг крахмала из 750 кг картошки

200/х = 36/45

х = 200*45 / 36

х = 9000/36

х = 250

Ответ : 250 кг картошки потребуется для 45 кг крахмала