Обчичисліть площу круга радіус якого дорівнює 10 мм


Ответы на вопрос

Отвечает Мудрый Макс.

Ответ:

S ~ 314 кв.мм

Пошаговое объяснение:

Площа круга = п * R * R

S = п * 10 * 10 = п * 100 = 3.14 * 100

S ~ 314 кв.мм