145. Обчисліть довжину кола, діаметр якого дорівнює 4,6 см. 146. Обчисліть довжину кола, радіус

якого дорівнює 0,25 дм147. Обчисліть радіус кола, довжина якого дорівнює 7,85 м.148. Обчисліть площу круга, радіус якого дорівнює 16 см.149. Обчисліть площу круга, діаметр якого дорівнює 14 м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Дмитрий.

Ответ:

14,44 см, 1,57 дм, 1,25 м, 803,84 см2, 153,86 м2

Пошаговое объяснение:

145. l = 2πR = πd;  l = 4,6*3,14=14,44 см

146. l = 2πR;  l = 2*3,14*0.25=1,57 дм

147. R = l/2π = 7,85/6,28 = 1,25 м

148. S = πR^{2}; S = 3,14*256 = 803,84 см2

149. S = πR^{2} ;  R = d/2; R = 7 м, S = 3,14*49 = 153,86 м2

1 0