Карлсон за один день з'їв 10 банок варення, а за другий день з'їв на 3 банки менше. Скільки всього

банок варення з'їв Карлсон за два дні разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Nosova Daria.

Вiдповiдь: 17 банок.

1) 10- 3= 7 ( б) - за другий день.

2) 10 + 7= 17 ( б) - за два днi разом.

Тримай))))))))))) бажаю тобi успiхiв у навчаннi))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))