розв'язати задачу: Карлсон за один день з'їв 4 банки варення, а за другий день з'їв на 2 банки

більше. Скільки всього банок варення з'їв Карлсон за два дні разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Новосёлов Михаил.

Ответ:10

Пошаговое объяснение:1)4+2=6(б) з'їв за 2 день

2)4+6=10(б) всього з'їв

Відповідь:за 2 дні Карлсон з'їв 10 банок варення

Дай пж лучший ответ