Збираючись гості до своєї бабусі, Карлсон вирішив підкріпитися.На сніданок він з’їв 26 банок

варення. А на обід на 16 банок більше. Скільки банок варення з’їв Карлсон

Ответы на вопрос

Отвечает Ищенко Артём.

Ответ:

26+16=42(б)- варення з'їв Карлсон на обід

42+16=58(б)