На яке найменше натуральне число треба помножити число 3,8, щоб добуток був натуральним числом?


Ответы на вопрос

Отвечает Маслак Владислав.
3,8*5=19
Ответ: 5


………………
Отвечает Филипенко Женя.

Подивимося на таблицю множення на 8, та знайдемо добуток, який закінчується на 0:

...

8 * 4 = 32

8 * 5 = 40

8 * 6 = 48

...

Ми знайшли потрібний множник, тепер перемножимо це:

5 * 3,8 = 19

Відповідь: найменше натуральне число 5 треба помножити

число 3,8, щоб добуток був натуральним числом.