автомобіль проїхав із села до міста за 3.5 год з деякою швидкістю. За який час він про їде цю

відстань якщо його швижвісь збільшиться в 1,4 раза​

Ответы на вопрос

Отвечает Коротких Ангелина.

t=S/V

3,5=S/V

S/1.4V=3.5/1.4=2.5 год

Відповідь: Час стане 2.5 годин.