6. Розв'яжи задачу. Швидкість Миколки 4,7 км/год, а Сашка 5,2 км/год. Визнач:1) через скільки

годин вони зустрінуться, якщо рухатимуться одно-часно назустріч один одному від двох будинків, відстань між якими4,95 км;2) яка відстань буде між ними через 30 хв, якщо вони рухатимутьсяодночасно від одного будинку в протилежних напрямках;3) яка відстань буде між ними через 12 хв, якщо вони рухатимутьсодночасно від одного будинку в одному напрямку.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сражадин Саят.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)Знайдемо  швидкість з якою хлопчики рухаються разом за 1 годину

4,7+5,2=9,9 км/год

Знайдемо через скільки годин вони зустрінуться

4,95 : 9,9=0,5 год або 30 хвилин

2)  

Знайдемо швидкість з якою віддаляються хлопці

4,7 + 5,2 = 9,9 км/год

Знайдемо якою буде відстань  між ними через 30 хв

9,9 *0,5 = 4,95 км          (30 хвилин = 0,5год.)

3)

Знайдемо швидкість з якою віддаляється Сашко від Миколки

5,2 - 4,7 = 0,5 км/год

Знайдемо  якою буде відстань  між ними через 12 хв

0,5*0,2 = 0,1 км       ( 12 хвилин = 0,2 год.)