Відомі швидкості двох лижників: першого — 15 км/год, другого — 11 км/год. а) Через скільки годин

вони зустрінуться, якщо вирушать одночасно й рухатимуться назустріч один одному з двох населених пунктів, відстань між якими 104 км? б) Яка відстань буде між ними через 5 год, якщо вони вирушать одночасно з одного пункту й рухатимуться в різних напрямках? в) Яка відстань буде між ними через 3 год, якщо вони вирушать одночасно з одного пункту й рухатимуться в одному напрямку?

Ответы на вопрос

Отвечает Вовк Ден.

а) х – через скільки годин зустрінуться

104:(15+11)=х

104:26=х

х=4

Перевірка: 4•15=60, 4•11=44, 60+44=104

б) 15•5=75

11•5=55

75+55=130

в)15•3=45

11•3=33

45-33=12